مختصری درباره اتحادیه

اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی علوم دامی و صنایع غذایی ایران سازمانی متشکل از دانشجویان برتر علمی و اجرایی رشته مهندسی علوم دامی و مهندسی صنایع غذایی از سراسر کشور است؛ این اتحادیه با رسالت پیشبرد اهدافی چون ایجاد تعامل علمی در سطح کشور، ایجاد ارتباط پویا میان علم و صنعت و استفاده از ظرفیت‌های بومی مناطق اقلیمی مختلف کشور در حوزه صنعت غذا و صنایع دام و طیور در سال 1394 تأسیس گردید و با برگزاری همایش و نشست‌های ملی و استانی، محوریت بررسی مشکلات و پرورش نیروی توانمند، تلاش داشته تا بر امروز و فردای صنایع غذایی و علوم دامی کشور اثرگذار باشد.

اهداف اتحادیه چیست؟

graduation hat 02

1. تعامل علمی با انجمن‌های صنایع غذایی و علوم دامی دانشگاه‌های سراسر کشور

اتحادیه در برگزاری همایش، دوره، مسابقه و... با انجمن‌های سراسر کشور همراهی کرده و از برنامه‌های پر‌محتوا و کاربردی و ایده‌های جالب انجمن‌ها حمایت می کند.

bell time

2. اطلاع رسانی برنامه‌های تمامی انجمن‌های علمی دانشجویی زیر مجموعه اتحادیه در سراسر کشور

حمایت و پشتیبانی از برنامه‌ها و فعالیت‌های انجمن‌های علمی حوزه صنایع غذایی و علوم دامی از جمله اهداف اتحادیه می باشد، که با پوشش خبری برنامه‌های انجمن‌ها در استقبال از دوره‌ها نقش موثری دارد.

study light

3. ارتباط با ارگان‌ها و سازمان‌های مربوط به صنعت دام و غذا

از جمله اهداف مهم اتحادیه، ارتباط گیری موثر با سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و غیردولتی و انجمن‌های کشوری صنایع غذایی و علوم دامی در جهت پیشبرد سایر اهداف می باشد.

graduation hat 02

4. برگزاری آنلاین همایش و دوره‌های تخصصی حوزه رشته مهندسی صنایع غذایی و علوم دامی

اتحادیه ضمن برگزاری آنلاین دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی با سطح، کیفیت و بازدهی بالا برای هر مقوله علمی و عملی، فرصت بهره مندی از بهترین متخصصان و کارشناسان فعال در دانشگاه و صنعت را برای علاقه‌مندان در هر نقطه از کشور فراهم آورده است.

bell time

5. حمایت و مطالبه‌گری در حوزه مشکلات علوم دامی و صنایع غذایی

با توجه به مشکلات عدیده‌ای که در حوزه رشته‌های مهندسی صنایع غذایی و علوم دامی وجود دارد، اتحادیه با همراهی اساتید مشاوره و هیأت رییسه اتحادیه و جمعی از دانشجویان اقدام به مطالبه‌گری در جهت حل این مشکلات می نماید.

study light

6. ارتباط با صنعت

یکی از مهم ترین اهداف اتحادیه ایجاد پل ارتباطی بین دانشگاه‌های کشور و صنعت همچنین آشنایی و آماده سازی دانشویان برای ورود به صنعت می باشد.

گزارش عملکرد اتحادیه در دوره های مختلف
گزارش دوره سوم

سال ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸

گزارش دوره چهارم

سال ۱۳۹۹-۱۴۰۱

اعضای اتحادیه

آشنایی مختصر با اعضا